8 618 899 77
Pasiteirauti

Neskausmingos, nechirurginės veido procedūros

GYDYMO GALIMYBIŲ GIDAS

Jums tiek metų, kaip atrodote ir jaučiatės. Bet juk visada  pažvelgus į veidrodį norisi sau turėti kuo mažiau priekaištų, kad ir kokiu pašėlusiu tempu gyvenime tenka suktis.

Kai senstame, gamtai gali prireikti pagalbos, o nechirurginis veido gydymas gali padaryti stebuklus. Jūs nusipelnėte atrodyti ir jaustis kaip įmanoma geriausiai, ir mes esame tam, kad padėtume Jums pasiekti tai be didelio skausmo.

Raukšlių lyginimas – greita procedūra, ją galima atlikti ir per pietų pertrauką!

Šypsenos aukščio korekcija

Atsižvelgiant į kiekvieno paciento situaciją, gali prireikti šių gydymo etapų:

  • dantų vainikų aukščio korekcijos (dantenų plastikos)
  • lūpų putlinimo
  • botulino toksino injekcijų

Botulino toksino injekcijomis reguliuojamas raumenų aktyvumas, kad galėtumėte šypsotis, bet viršutinė lūpa nepakiltų aukščiau, nei norite. Norint stabilių rezultatų, šią procedūrą reikėtų kartoti kas 3–4 mėnesius.

Kakta

Vienas efektyviausių būdų pagerinti išvaizdą ir atrodyti jauniau – sušvelninti daug galinčias papasakoti mimikos ir senatvines raukšles. Mes galime Jums padėti pasiekti norimų rezultatų pasitelkę naujausias  metodikas ir naudodami geriausius produktus.

Išlyginti raukšles naudojame medžiagą, vadinamą botulino toksinu. Tai saugiai ir efektyviai naudojama daugiau nei 25 metus. Išsamesnės informacijos ieškokite atsakymų į Jūsų klausimus dalyje.

Akys

Sušvelninti raukšles aplink akis, tokias kaip „žąsų kojelės“ ar juoko raukšlės, taip pat naudojame botulino toksiną. Nors ši vieta labai jautri, pasitelkę pažangias metodikas galime ją gydyti neskausmingai.

Heart Lips ®

Vieno žymiausių pasaulio estetikos specialistų Bobo Khannos sukurta „Heart Lips“ metodika – jau ir Lietuvoje. Mūsų gydytoja Giedrė Kščenavičiūtė – licencijuota šios metodikos taikytoja. Šiuo metodu suformuotos lūpos atrodo itin natūraliai ir seksualiai.

Lūpos ir zona aplink burną

Vienas efektyviausių būdų pajusti pasitikėjimą savo išvaizda yra lūpų kontūro paryškinimas, o gal ir putlumo padidinimas. Sušvelninus raukšles prie lūpų kampučių iškart atrodysite atjaunėję.

Atlikę vietinę nejautrą galime saugiai, visiškai neskausmingai ir tiksliai injekuoti gelio pavidalo preparato į lūpų kontūrą ir (ar) lūpų raudonį ir taip sumažinti aplink esančias raukšles. Jūs iškart atjaunėsite ir rezultatu galėsite džiaugtis nuo 6 iki 12 mėnesių, priklausomai nuo preparato tipo.

Nosies ir lūpų raukšlės

Kai senstame, ši vieta ypač linkusi raukšlėtis. Nuskausminę šią zoną, galime saugiai ir neskausmingai suleisti gelio pavidalo preparato po oda, kad sušvelnintume raukšlę ir Jūs greitai atjaunėtumėte. Rezultatu galėsite džiaugtis nuo 6 iki 12 mėnesių, priklausomai nuo preparato tipo.

Skausmo valdymas

Jeigu ryte prabudę jaučiate veido raumenų įtempimą, dažnai skauda galvą, kaklą ar sprandą, kankina migrena, mes galime Jums padėti!

Galvos, kaklo, apatinio žandikaulio sąnario, veido raumenų skausmų ištyrimas ir gydymas. Bruksizmo ir jo pasekmių gydymas. Išsamus sąkandžio ir apatinio žandikaulio sąnario, raumenų disfunkcijos ištyrimas ir kompleksinis gydymas.

Botulino toksino injekcijos gali pakeisti Jūsų gyvenimą!

TAIP PAT GALI BŪTI ATLIEKAMA NECHIRURGINĖ NOSIES KOREKCIJA, SKRUOSTIKAULIŲ RYŠKINIMAS, PANAIKINAMI PAJUODĘ PAAKIAI, GYDOMAS YPAČ GAUSUS PRAKAITAVIMAS.

Jūs nusipelnėte atrodyti ir jaustis kaip įmanoma geriausiai, ir mes pasiruošę Jums padėti tai pasiekti!

„PRGF Endoret“ plazmoterapija kraujo plazma

ATSAKYMAI Į JŪSŲ KLAUSIMUS

Kas yra botulino toksinas, arba botoksas?

Botulino toksinas naudojamas daugiau nei 25 metus, tai yra išgryninto baltymo, kurį išskiria Clostridium botulinum bakterija, atmaina. Jį naudoti yra saugu. Preparato gydymo metu suleidžiama tiesiai į veido raumenis itin plonomis adatomis ir mažomis dozėmis.

Kaip jis veikia?

Botulino toksinas veikia blokuodamas nervinių impulsų perdavimą į veido raumenis, kur suleista preparato. Tuomet raumenys mažiau juda, todėl sušvelnėja mimikos ir senatvinės raukšlės.

Kiek gydymo etapų man reikės?

Dažniausiai pacientai ryškų skirtumą gali pamatyti jau po pirmos procedūros. Taip yra todėl, kad botulino toksinas veikia pamažu, per kelias dienas švelnindamas raukšles ir veikdamas iki 4 mėnesių. Žinoma, kiekvienas veidas yra unikalus, ir mes rekomenduosime, kiek gydymo procedūrų reikėtų, kas kiek laiko gydymą kartoti, nelygu, kokį rezultatą Jūs norite pasiekti.

Kiek ilgai juntamas botulino toksino poveikis?

Botulino toksino poveikis dažniausiai trunka keturis mėnesius, nelygu paciento reakcija į preparatą. Jeigu gydymą nuspręsite nutraukti, mimikos ir senatvinės raukšlės pamažu vėl išryškės.

Ar gydymas skausmingas?

Itin retais atvejais gydymas botulino toksinu gali būti skausmingas. Dauguma pacientų jaučia nedidelį diskomfortą darant injekciją arba išvis nieko nejaučia, bet tai ir viskas. Visas procedūras ir gydymo etapus smulkiai aptarsime, kad žinotumėte, ko laukti pradedant gydymą.

Ar galiu iškart po procedūros grįžti į darbą?

Blogiausia, kas gali būti po gydymo botulino toksinu procedūrų, – lengvas paraudimas dūrio vietoje, kuris po keleto valandų išnyks. Po procedūrų, kai koreguojamos Jūsų lūpos ar lyginamos aplink burną esančios raukšlės, gali atsirasti nedidelių mėlynių, gali patinti, tad išsyk grįžti į darbą gali ir nesinorėti.

Jaudinuosi, kad po lūpų korekcijos galiu pasidaryti panaši (-us) į žiopčiojančią žuvį.

Nesijaudinkite, išsamiai viską įvertinę, mes stengsimės pasiekti Jūsų norimą rezultatą. Atidus darbas šioje jautrioje vietoje padės išvengti lūpų tūrio perpildymo ar nenatūralaus lūpų kontūro sukūrimo.


Visas procedūras atlieka odontologė Giedrė Kščenavičiūtė, „Dr Bob Khanna Training Institute“ (Didžioji Britanija) baigusi visus trijų lygių darbo su botulino toksinu kursus, taip pat visus keturių lygių darbo su odos užpildais (hialurono rūgštimi) kursus, t. y. viso veido kontūravimas, licencija taikyti „Heart Lips“ technologiją.

Apmokyta „BTI Technologies Institute“ dirbti su unikalia PRGF sistema ir atlikti odos atjauninimą.

Jeigu turite klausimų ar norite užsirašyti į nemokamą konsultaciją, skambinkite telefonu 8 618 899 77.
Odontologijos klinika „GIKeDa“,
Birželio 23-iosios g. 15 , įėjimas iš T. Ševčenkos g.,
Vilnius

Registruokitės telefonu 8 618 899 77
arba
Registracija internetu