8 618 899 77
Pasiteirauti

Dantų balinimas

Sveiki, gražūs ir balti dantys visada suteikia patrauklumo, pasitikėjimo savimi.

Su amžiumi dantys ima tamsėti. Prie to prisideda arbatos ir kavos gėrimas, rūkymas. Todėl normalu, kad žmonės nori išsibalinti dantis. Tam yra du būdai:

  1. Odontologo kabinete (vadinamasis kabinetinis balinimas)
  2. Namuose

 
Norint balinti dantis, pirmiausia reikia atvykti pas dantų gydytoją. Jis apžiūrės Jūsų dantis, įvertins jų emalį, ar apskritai galima balinti. Dantys prieš balinant turi būti sugydyti, būtinai turi būti atlikta profesionali burnos higiena.

Odontologo kabinete (vadinamasis kabinetinis balinimas)

Kabinetinis dantų balinimas atliekamas su itin stipriomis medžiagomis, todėl rezultatas yra ryškesnis ir greitesnis, tačiau po procedūros dantys gali būti labai jautrūs, skausmas gali būti juntamas keletą dienų ar net savaičių.

Namuose

Mes rekomenduojame pacientams dantis balintis namuose kapomis, nes tai mažiausiai invazyvus būdas. Naudojamos balinimo medžiagos, pripažintos ADA (Amerikos dantistų asociacija), taip pat atitinkančios Europos Sąjungos medicinos medžiagų reikalavimus ir turinčios CE ženklą. Jums siūlome Opalescence (Ultradent)“ balinamojo gelio švirkštus, kurie gali būti 10 % ir 16 %  stiprumo.

Balinimo namuose eiga: klinikoje imami dantų atspaudai ir pagaminamos individualios kapos. Atiduodamas kapas, balinimo medžiagos švirkštą gydytojas išaiškins, kaip naudotis, sudarys balinimo dažnumo planą. Jau netrukus bus matomas rezultatas, o jūs galėsite džiaugtis gražia balta šypsena.

Registruokitės telefonu 8 618 899 77
arba
Registracija internetu